Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olvastátok már Gergely Alexand...

Olvastátok már Gergely Alexandra blogját?

Figyelt kérdés

Annyira szomorú,és annyira hihetetlen hogy egy ekkora lányba mennyi erő van.Már 2× elolvastam most megint eszembe jutott gondoltam aki még nem olvasta volna Ő most elolvashatja


[link]


Nektek mi a véleményetek Szasz történetéről? Szerintem annyira szörnyű.Én végig sírtam szinte az egészet.Furcsa hogy miután elolvastam annyira máshogy láttam a saját problémáimat.Emellett eltörpülnek a hétköznapi gondok....Nyugodj Békében Szasz! :((


2011. okt. 14. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak a képeket néztem végig...Hát szívás, hogy a végén meghalt...ezért nem szeretek ilyesmit nézni/olvasni..így is sz_r az élet, csak nem veszek róla tudomást.
2011. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, de most el fogom olvasni. Már elkezdtem de nagyon szomorú hangulat tört rám, úgyhogy majd később folytatom.
2011. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
olvastam és iszonyatosan ledöbbentem azon,mennyi minden volt abban a csöppnyi lányban 16 évesen.Ennyi erő,kitartás,pozitívság,élni akarás,olyan életszemlélet ami csodálatra méltó.Ő maga egy aprócska csodája volt az óriási világnak,aki tudta értékelni az életet és annak megannyi szépségeit.Rettenetesen fáj,hogy pont őt ragadta el a halál,mert én tudom hogy ilyen emberekre lenne szüksége a világnak.Ilyen értékes,csodálatos,akaraterős és kitartó emberekre,akik önmagukkal megváltoztathatnak mindent.Rengeteget sírtam a blogon,és annyi mindent megadnék,hogy olyan csodálatos ember lehessek mint ő volt.És hiszem hogy nem volt elég ideje,és túl korán ment el,itt még szükség lett volna rá,és sok olyan emberre mint ő.
2011. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!