Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloween Party-játék ötletek?

Halloween Party-játék ötletek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy NAGYON sok ilyen kérdés volt már,de nincs időm végigolvasni az összeset,ezért kiírtam egyet. Halloween témájú bulira kénének játékok,v. akármilyen szórakozás. Dekoráció meg kaja az megvan. ;)

12/L


2011. okt. 19. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
JÓ kis horror film a barátnőkkel, aztán meg egész éjszaka rettegés a paplan alatt. viccnek hangzik de marha jó buli.
2011. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,erre gondoltam én is,ha valaki tudna nekem ilyen filmet mondani,akkor várom a javaslatokat. ;)
2011. okt. 21. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Faragjatok ki egy tököt. Tegyetek bele egy gyertyát.Este(vagy nagyon sötét/pl. sötétítő,stb../)gyújtsátok meg(a gyertyát v. mécsest),és vegyetek fel ilyen ijesztő cuccokat,piros ételfesték(mindenhova jóó :D) és rémmeséket mesélni. Nézzetek horror filmet,hogy ha nem féltek.(pl. Fűrész,stb..)Ha féltek,nem szégyen !

Tudom,hogy nem nagy durranás de remélem tudtam segíteni.

11/F

2011. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de,köszi,minden ötletet szívesen fogadok ;)
2011. okt. 22. 17:48
 5/5 anonim válasza:

Például, írjatok kártyákra kifejezéseket és ki amit húzott, azt mutogassa/rajzolja le.

Aztán írhattok nyelvtörőket is, és húzással válik el, hogy ki melyiket mondja el. Kézműveskedhettek is, például tökfaragás, Halloween kollázs. Nézhettek filmet is. Mesélhettek történeteket is, úgy hogy mindenki sorban hozzátesz egy egy mondatot a szöveghez.

2015. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!