Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szörnyen fals ez a reklám...

Szörnyen fals ez a reklám (mondjuk autóreklám, úgyhogy nem is csoda. ), nem gondoljátok?

2011. okt. 22. 11:32
 1/3 A kérdező kommentje:

Csak mert:


-A sivatag tényleg kopár. Ha éppen virágzás is van, sokkal kopárabb (százalákosan véve), mint mondjuk egy fenyőerdő.

-A lányok tényleg gyengék - ha pl. egy elefánthoz mérjük az erejüket.

-A tél tényleg hideg. Attól még nem lesz melegebb, ha gőzfürdőben ücsörögsz.

-A blues-ZENÉSZEK tényleg öregek, mivel a "Blues-stílus megfelelő szintjét -akármilyen hangszerről is van szó- elérni legalább 20 évbe telik." (Randall T. Smith) Egy basszusgitár 1-2 év alatt már "betörhető", de attól még nem leszel zenész.

-Az út menti táj tényleg egyhangú, ha folyamatosan csak azt figyeled - legalábbis egyhangúnak érzékeled, bár a reklámban nem térnek ki, milyen értelemben értik...

-Az állatok tényleg nem tudnak szeretni. Stephen Hawking megmondta...

-Ha gyár, akkor nem lehet környezetbarát, maximum kevésbé szennyező.

-A luxus tényleg csak a gazdagok kiváltsága - ezen nem nagyon kell magyarázni semmit.

2011. okt. 22. 11:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos és kedves reklám, engem az intelligens mosópor és az időkapszulás cvitamin reklámok sokkal jobban felidegesítenek. Nincs ezzek a reklámmal semmi probléma.
2011. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik mondat oké, tök érdekes,nekem tetszik. De mi a fenéből vegyek magamnak egy Hyundait?! Ezt továbbra sem értem. Lehetetlen. :D
2017. szept. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!