Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szülinapi partyra durvább...

Szülinapi partyra durvább ötletek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és szülinapi bulim lessz:)

mondjatok léccy ötleteket mit csináljunk....gondolok itt olyanokra h üvegezés stb.tehát nem annyira durvákat de ne legyen olyan h pl.akkor most öltözzünk be hercegnőnek stb :)

Léccy segítsetek fontos lenne :)


2011. okt. 22. 16:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
91%
rituális szertartásszerűen tanulmányozzátok át a magyar helyesírás szabályai c. könyvet, különös tekintettel a "légyszi" szóra
2011. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Vetkőzös póker, 10 perc a Mennyországba (1 fiút és 1 csajt beküldenek egy szobába, és azt csinálnak, amit akarnak)
2011. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
66%
1. Hogy te mekkora arc vagy! Szét röhögtem a fejem, csíplek apám nagyon!!
2011. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

gratulálok az elsőnek nagyon okos.....már boccs de nemfogom kiirogatni .....nemtudom hány éves vagy de ha tudnád h 13 évesen az emberek nem nagyon szoktak mindent kiirogatni -.- de nembaj


szal az elsőfajta emberkék mellőzzenek mert nemvagyok kiváncsi az ilyen okos emberekre -.-

2011. okt. 22. 16:15
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én iis :D Első, nagy voltál! :D
2011. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jóh elmehettek a ******* nemkell iylen agybeteg embereknek írni -.-
2011. okt. 22. 16:18
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

szerintem te vagy agybeteg édesem, ha már ilyeneken felkapod a vizet. az első kommentelő csak felhívta a figyelmet a hiányosságaidra. khm.. jogosan. "a 13 éves emberek" már egyenesen cikinek tartják a helyesírást, vagy mi van? :D amúgy ha már gratulációknál tartunk, hadd jegyezzem már meg, hogy :

1.- igen kreatív lehetsz, ha magadtól semmit sem tudsz kitalálni, és

2.- igen okos is lehetsz, ha már egyszer kreatívnak nem vagy kreatív, de még a google-t sem tudod használni.

szóval én is gratulálok neked! :) 15/L

2011. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Elsőnek igaza van.. de a másodiknak sok esze nem lehet. Ennyi idősen nem vetkőzöspókerezni kéne. Szórakozni is lehet, de bizonyos határokon belül.
2011. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Előző: teljesen egyet értek. És örülök, hogy nem maradtam egyedül a kultúrált írás terén :)

Kérdező: Elsőnek a tanácsát pedig megfogadnám!

2011. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első! Csíplek ember ! :D
2011. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!