Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nekem csak annyi a problémám,...

Nekem csak annyi a problémám, hogy nem tudom elfoglalni magam nyári szünetkbe mert minden barátom bulizni jár illetve ilyenekkel barátkozik, ezért nem is tudok megismerni más érdeklődésű embereket. Hol tudnék ismerkedni a bulikon kivűl?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engednek diszkókba, illetve sztem táncolni se tudok és emiatt félek mások előtt táncolni. Szeretnék barátokat de nem tudom, hogy hol ismerkedhetnék? A bulikon kivűl, emellett kicsit szégyenlős vagyok, vagyis nem vagyok kezdeményező típus nagyon.
2009. máj. 4. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Bár úgy veszem ki, hogy még kisebb, szóval elmehetnél táborokba. A húgom nagyon szereti, és 16 éves. Így ez jutott eszembe, ha nem vagy valami kezdeményező típus, de az fontos, hogy egy táborban se biztos, hogy más fog kezdeményezni. Hívd le az egyik környékbeli veled egykorú fiút, lányt, hogy beszélgessetek, vagy ilyesmi.

De ha a barátaid, ismerőseid bulizni is járnak, te attól még lehetsz velük napközben (legalább is mifelénk az este szokták :P)

Hogy diszkóba nem akarsz menni, érthető, és az is, hogy nem engednek.

De szervezhetnél házibulit is, ha ilyen bulizósak. Azt biztos megengedik a szüleid, végül is minden korosztálynak kell egy kis szórakozás.

Amiatt meg nem aggódj, hogy nem tudsz táncolni. Kérheted egy barátnődet is, hogy tanítson meg, vagy gyakorolhatod otthon a szobádban, de ez is mind csak arra jó, hogy ne legyenek túl erős gátlásaid. Ha ellazítod magad, és nem azon aggódsz, hogy majd kinevetnek, akkor meglátod, hogy egyszer csak egészen megtanulsz táncolni, ugyanis a legtöbb ember nem tanulja, csak lötyög a zenére. :)

2009. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ :) 17 évas vagyok..nem olyan kicsi csak egyszerűen az a sláger h osztálytársaim legtöbbje minden hétvégén elég rendesen leissza magát... a tábor meg jó ötlet :) csak nemtudom h hol kezdejm mert egy nagyonn társaságba belecsöppeni nem túl célszerű sztem

ne hidd h nincs önbizalmam mert akülsömmel semmi bajom tehát nem ez a gond :)

2009. máj. 5. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

önbizalom hiány nem csak külsőből fakadhat, hanem bármiből, amilyen téren nem bízol magadban.


Olyan tábort válassz, ami megfelel az érdeklődésednek, mert ott olyan emberekkel is találkozol. Vagy ebben a csillebérci bármiben, oda jár a húgom is, egész jó szokott lenni a hangulat. 18 éves korig van, utána ifiként mennek vissza azok, akiket ifinek választanak.


attól meg hogy este leisszák magukat napközben még mindig barátkozhatsz velük, ha akarsz.

2009. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van több olyan oldal, aminek nem az a célja, hogy párt találj meg ilyenek csak simán barátkozni, ott van pl. a myVIP. Iwiw, meg az ilyenek...a myVIP-en most van ilyen Randizós hülyeség...vannak jóképűek...de...na! Kiis írhatod, hogy csak barátkozni akarsz...
2009. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem probáld ki,hogy az évfolyamodból nézel ki pár személyt akikel szivessen megismerkednél vedd fel őket msn-re és ott hvaerkodjatok össze ezuttán meg már élőben könnyü a dolog:D Vagy a másik ha valamit szeretnél elkezdeni mondjuk:valamilyen sport cspat,Szinjátszókör stb... akkor akkikel egy csoporba fogsz járni azokkal is igy automastikusan megiismerkedsz mint az osztálytársaiddal.(én legalábbis igy csinálom,rem sikerültni fog);)
2009. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!