Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet ilyet...

Magyarországon lehet ilyet kapni? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Szóval sok videót láttam youtube-on ahol a jóemberek kocsikat vagy ilyeneket rajzolnak, és hasonló árnyalatú filcből nekik legalább 5-6 van, nagyon világostól nagyon sötétig pl kékből, nemtom, 72 vagy több darabos szett lehet, és arra lennék kíváncsi, hogy Magyarországon lehet-e ilyet vagy több darabos szettet kapni?

itt egy videó, legalább 4-5 féle kéket használt a művészúr:)

nagy mániákus rajzoló vagyok, de nem szeretek ceruzával rajzolni, mert nagyon rá kell nyomni, nem egyenletesen fog, szóval nem szeretem:S

nekem a filc jön be, nem kell rányomni és egyenletesen fog és szerintem jobban is néz ki a rajz filccel:)

remélem érthetően fogalmaztam:D

http://www.youtube.com/watch?v=nnD0hHT0zIU


2011. okt. 28. 18:56
 1/1 anonim válasza:
100%

Igen lehet itthon is ilyet kapni. Grafikus Filc a neve vagy Grafikai Marker. Az itthoni márkák közül a legolcsóbb a ZIG TUT-80 én használtam, de az ecset vége nekem nem jött be de valakinek meg pont az jön jól. Ami itthon talán a legjobban megéri a Letraset ProMarker. Ez picit drágább de nagyon jó és több szín van. A profibbaknak van a Copic Marker ami utántölthető de annak darabja kb. 1500 Ft.

Biztos ismered a Discovery-n futó műsort az Overhaulin-t, amiben Chip Foose rajzolgatja a kocsikat. Ő Chartpak AD Markert használ. Én is ezt használom és nagyon jó. Bár itthon nem lehet kapni de nem nagy ördöngősség megrendelni.

Itt van néhány link:


ZIG TUT-80: [link]


Letraset ProMarker:

[link]


Copic Marker:

[link]


Chartpak AD Marker:

[link]


Jó rajzolást ! ;)

2011. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!