Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A budapesti Dürer Kert melyik...

A budapesti Dürer Kert melyik kerületben van? Azt tudom, hogy a budai oldalán, de az is érdekelne, hogy milyen helyen van? Belváros? Kultúrált? Jó hely? Írnátok róla tapasztalatokat is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a budai oldalon van, hanem Pesten. A 14. kerületben található a Városliget szélén, kb 2 kilométerre a Keleti pályaudvartól. A Hősök tere felől is megközelíthető, az is 1-2 km gyalog. Amúgy az Ajtósi Dürer fasor nevű úton van, ahol trolibusz is jár, de a számát nem tudom fejből.

Egyébként a hely rendben van, nem balhés.

2011. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sztem jó hely, kulturált a klotyó(legalábbis a női), szilveszterkor voltam ott és sztem befértünk volna még 3x ennyien, tehát nem volt heringparty:) A zene qrva jó, viszont ha nem táncolsz akkor ne add le a kabid mert hideg van. Nem kutattak át, a személyit viszont megnézték, a korosztály 20 felett, nem volt balhé. Az árak: kabátleadó 150, kaja az kb. annyi mint kint a városban egy gyros 650, a pia az drága de hát hol nem..

Csak ajánlani tudom a helyet.

21l

2012. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!