Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti szeretnétek? (Halloween)!?

Ti szeretnétek? (Halloween)!?

Figyelt kérdés
Ti szeretnétek, hogy Magyarországon is bevezessék a "Csokit vagy Csin-t" szórakozást? Szerintem a gyerekek nagyon élveznék, és a felnőttek is :D A gyerekek beöltözhetnek, készülődhetnek, mint a Karácsonyra ! Cukrot is kapnak. Kár, hogy Magyarországon nincs ilyen ..

2011. okt. 31. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem, pedig nem vagyok Halloween ellenes, de ennek is az lenne a vége, mint a Húsvétnál. Nem csoki, hanem pénz kell...

Mellé annyira megosztaná az embereket, nem jó ötlet ez itthon.

2011. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi már csináltunk ilyent.Pár éve a barátaimmal beöltöztünk(én zombi voltam), és becsöngettünk oda, ahol kint volt a halloween tök, és egy csomó édességet összegyűjtöttünk.Nem felejtem el azt a halloween-t sosem, nagyon jó volt.:)
2011. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem tetszene :)

Az egy másik dolog, h vannak itt olyan emberek akik kihasználnák a helyzetet.. ha érted, h mire gondolok :)

2011. okt. 31. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Én is örülnék ha lenne itthon(:....De hozzászoktammár h M.o-n semmi jó dolog nincs ami külföldön:)....hátigen..Magyarország én így szeretlek..><
2011. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem magyarosítani kellene ezt az ünnepet, és csoki helyett valami egészséges dolgot kellene gyűjteniük, gyümölcsöt, vagy diót, ilyesmi, mert már így is nagyon elhízott a társadalmunk. Nekünk is vannak rémisztő figuráink, a vasorrú bába, vagy a hétfejű sárkány, a népmesékből kellene lopni az ötletet, és például sütőtököt faragni, az olyan magyaros lenne. De egyébként tetszik a Halloween, csak így kicsit közelebb érezhetnénk magunkhoz.
2011. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!