Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit fogtok este csinálni?...

Mit fogtok este csinálni? /halloween/

Figyelt kérdés
Ma van halloween ! :-)

2011. okt. 31. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
aludni.
2011. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ava87 ***** válasza:
Stephen Kinget fogok olvasni :)
2011. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát itt Szlovákiában nem tartunk mi halloweent nálunk halottak napja lesz.

Én mit fogok csinálni?

Na anyám emagyarázza nekem azt a hibás fizikát,meg a matekot mert írunk belőle és lóf*szt sem értek belőle.(ilyen képletek a fizikában és akkor ad példát és ki kell számítani,de sok a képlet és fogalmam sincs mit hogyan kell.matekban meg valami hülyeséget)

Hát ő tv-t nézek...

még jövök számítózni..

lefürdök..

aztán találok ki megint valami bazi nagy idiótaságot amit megcsinálok és aztá bánni fogom..xD

és majd éjfél 1 óra körül megyek aludni .. :D

holnap meg temetőket fogjuk járni fel alá...mer nem tudom nálatok ,hogy van ,de nálunk megyünk a temetőbe és viszünk mécseseket meg gyertyákat gyújtunk az elhunytakra és imátkozunk.

nagyából ennyi.szerdán meg kezdődik a suli .. :(

2011. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tököt faragunk, mivel nem tudtunk még egyet venni, ezért most kimarad a sült sütőtök evés, de majd bepótoljuk. Meg megnéztünk egy boszorkányos filmet.
2011. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
9%

kéremszépen ez itt nem Amerika, hanem Magyarország! nem tudom kinek a háza tájékán tartják ezt az ünnepet, hogy Halloween. (leszámítva persze az ilyen-olyan kocsmabulikat/sulibulikat)

én személy szerint egy jót fogok aludni... (mielőtt belekötne bárki, hogy nem a kérdésre válaszoltam :D)

2011. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tartunk Haloweent, szóval aludni fogok.
2011. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, megértek mindenkit. Csak kiváncsi voltam,hogy ki fogja megtartani.
2011. okt. 31. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!