Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen, a "Helló, Béla vagyok....

Milyen, a "Helló, Béla vagyok. "-hoz hasonló, agyzsibbasztó játékokat ismertek?

Figyelt kérdés
Mondjuk írhattok olyanokat is, amikhez egy kis gondolkodás is kell. :)
2011. okt. 31. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a Helló Béla vagyok??:D
2011. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A játék neve Mucsaröcsöge.
2011. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ez a szöveg:

Hello, Béla vagyok,

Egy gombgyárban dolgozom.

Egy nap a főnököm azt mondta:

„Te, Béla, Te nem dolgozol rendesen,

Nyomjad a gombot a jobb lábaddal!”

Hello, Béla vagyok...

ezt kell megtanítani az emberekkel, soronként kell kántálni. És a jobb láb után jön a bal, majd a jobb kéz, bal kéz, fej, csípő, váll stb. egészen addig, amíg olyan hülye mozgást el nem érsz, hogy a padlón fetrengsz a röhögéstől. Vagy ameddig bírni lehet. És a végén pedig nyomd azt a gombot a... *és bemutatsz mindenkinek* legalábbis mi így játszottuk. :D


2. kommentelő, köszönöm, kerestem a "játékszabályt", de nem találtam sehol. Leírnád, kérlek, nagy vonalakban, hogy miről van szó, hogy kell játszani?

2011. nov. 3. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
nem értem :(
2011. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

itt egy videó, ez csak egy részletét mutatja, de itt csak erre az egy "mozgásra" van kiélezve a játék. de tényleg, csak úgy lehet megérteni, ha játszottad már. :)


http://www.youtube.com/watch?v=BXFB016ScUA

2011. nov. 5. 20:32
 6/7 anonim válasza:
Ez a videó borzasztó szerintem. Gyerekekkel csináltuk és nagyon élvezték! Ha van még ilyen valakinek én is várom!
2011. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. En meg kettot ismerek ezen kivul. Az egyik egy favagos a masik pedig egy helikopter kuldeteses. Ha meg mindig erdekel akkor irj privatot es leirom hogy van reszletesen. ;)
2015. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!