Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sok képem van, de milyenek...

Sok képem van, de milyenek ezek itt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2009. máj. 6. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó jó, bár nem tudom mi az. A naplementés képeket nem szeretem, az olyan tucat. Mindenhol naplementés képek vannak, már unalmas.

Az első képnél van egy hiba. A vezeték belelóg a képbe.

2009. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első képnél belelógnak a vezetékek, az hiba. Ebben a kompozícióban a háztetőknek sincsen semmi helye, a fóliasátornak mégúgysem. A vágás is elég tág.

A második képed eléggé kusza, ráadásul rossz helyre mérted a fényt, de maga az ötlet nem rossz. Ezek a napos, naplementés képek ütősek tudnak lenni, de mivel tömegcucc, sok sok plusszt kell belevinned.

A 3. képen nagyon szépek a színek, de így nem tudom megállapítani, hogy mi ez.

Sajnos mind a három képed zajos, vagy nagyon megnyomtad az ISO-t, vagy a tömörítéssel szállt el.

Gyakorolj sokat, lesz ez még jobb is.

2009. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt rossz helyről fényképezted. Én elmentem volna az utca végén látható sátortetős ("kocka") házhoz és onnan csináltam volna. Kevesebb lenne a képbe nem illő dolog.

A másodiknál a fényt nem így állítottam volna be. Vagy úgy, hogy lehessen látni a fa minden részletét, vagy úgy, hogy teljesen feketének látszódjon.

A harmadik "trükkösnek" tűnik, mintha a világűrből egy bolygót és annak holdját látnám. Nekem tetszik.

Összegezve a véleményemet: nem rosszak, de egy kis gyakorlattal sokkal jobbak lesznek/lehetnének.

2009. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

máskor talán jobban fog menni.:)

am ti szoktatok fényképezni?

2009. máj. 6. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem értek jobban a fényképezéshez, mint te, de a saját képeimre érkezett reakciókból tanulva mondom, hogy a 2. képnél szerintem sokkal szebb lenne, ha a napfény sugarai jobban átszűrődnének a fák ágai közt. Megpróbálom megmutatni egyik képemen, hogy hogy is gondoltam:

[link]

[link]


A többibe nem szólok bele, mint mondtam, én nem értek jobban hozzá, mint te. :) (22/L)

2009. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!