Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti miket szoktatok csinálni a...

Ti miket szoktatok csinálni a párotokkal szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Valami olyan elfoglaltságra gondolok, amit pasik is csinálhatnak. A párom sokat számítógépezik amit én unok és ki szeretném mozdítani a gép elől. Olyasmire gondolok amit itthon rossz időben is lehet csinálni (és mondjuk nem huncutkodni akarok egész nap :)) Ilyen mint a puzzle vagy társas... de más nem jut az eszembe. Tudom, h már volt ilyen jellegű kérdés, de nem sok ötletet kaptam belőlük...(tv, kirándulás, főzés, vásárlás kb ennyi. Csak van más is!)Valami kreatív.
2011. nov. 1. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez nem lesz kreatív, de mi sokat sportolunk együtt (meg külön is). Futni, úszni, biciklizni szoktunk általában közösen. Míg jobb az idő, túrázni is járunk.

Meg mindig van fejben egy lista, h ki mit szeretne mostanában megnézni, és ha van rá idő és keret, akkor oda megyünk (most pl. a vadaspark, az el greco kiállítás és a hadtörténeti múzeum van terítéken).

Amit te is említettél, az a társas, ez is előjön néha (örök kedvenc az alhambra és a catan).

Ez sem túl izgalmas, de mostanában takarítani és rendet rakni szoktunk együtt (a kis lakása már igencsak igényli a női törődést is :)

Hát, most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Viol@ válasza:

Szia, az én párom is nagyon sokat ül a gép előtt, mi vacsorázni szoktunk együtt és akkor beszélgetünk. Vagy filmet nézünk, s mivel nagyon szeret kártyázni, pókerezünk, 66-ozunk, aranyásó, babos kártya (ez utóbbi kettő inkább társasjáték csak kártyákkal). Kimozdítani kéthetenete vagy havonta egyszer tudom, hogy sétáljunk valahol. Ha viszont meghívást kapunk közös barátoktól beszélgetni, vagy elmenni valahová, kerti-party stb, akkor kimozdul. A kedvenc soprtja is kimozdítaná, de jelenleg nincs rá pénzünk.

Szerintem, amit tehetsz, vagy szervezz a háta mögött közös baráti összejöveteleket. Vagy ha kettesben akartok lenni figyeld meg mi érdekli. Ha pl.a foci, akkor menjetek focizni vagy nézzetek néha egy meccset, hagyd, hogy elmagyarázzon mindent neked. Ha a biciklik, akkor valaki ismerős bicikliét szereljétek együtt. Ha az autók, akkor modellezzetek vagy vegyetek autós társast, ha a túrázás, akkor induljatok neki hegyetmászni. Ha valami drága sport, mint az én páromat, akkor spóroljatok rá pénzt, hátha menni fog Stb. A legegyszerűbb persze a filmnézés, otthon vagy moziban. Ha jó a film még meg is tudjátok beszélni.


Remélem segítettem :) Sok sikert

2013. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!