Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Trónok...

Mi a véleményed a Trónok Harca sorozatról? A könyvvel összehasonlítva jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
Én először a sorozatot láttam,utána kezdtem olvasni a könyvet. Szerintem jó lett a sorozat,bár van néhány szereplő akit nem nagyon találtak el a castingon. Pl. Renly,Sansa.(de ez csak az én véleményem)
2011. nov. 4. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sorozat szerintem nagyon eltalálta a könyvet. A szereplők nagyon jól vannak megválasztva. De ennek ellenére a könyv jobb, mert részletesebb és sokkal több mindent meg lehet tudni belőle az egész cselekményről.
2011. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sorozat fantasztikus, de mint általában nem képes túlszárnyalni a könyveket. Szerintem Sansa nem a legrosszabb, nekem csak Cersei-jel van bajom, meg főleg Renlyvel, de vele nagyon. Alig tudtam beazonosítani a filmben. Másképp örülök h nem rontották el ezt a fantasztikus művet.
2011. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én előbb olvastam az egész ciklust, mint hogy a sorozatot egyáltalán tervbe vették volna, és nekem a film nem nyerte el a tetszésemet. :( Nem rossz, nem rossz, de meg sem közelíti a könyv színvonalát.

A szereplőválogatás még hagyján, bár egyesek (Sansa, Renly, Loras, a Véreb, Ser Ilyn Payne) tényleg nem telitalálatok, de ennyi még belefér. De pl. Joffrey, Theon, Arya tökéletesek.

Én összecsapottnak éreztem, és iszonyúan idegesített, hogy egy árva rész nem tudott eltelni csöcsmutogatás nélkül. Nem tudom, minek kellett bele a vörös hajú prosti... És, ami a legrosszabb, képesek voltak őrá pazarolni az értékes perceket, csatát ellenben egyáltalán nem kaptunk.

A farkasokat is nagyon-nagyon hiányoltam.

A párbeszédeket jól átültették a filmre, de időhiány miatt annyira megkurtították a legtöbbet, hogy nem tudom, mennyit ért belőle, aki nem ismeri a könyvet.

De még mindig ez messze az egyik legjobb könyvadaptáció, amit láttam. :) De a magam részéről inkább maradok a könyvnél.

2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tyrion97 válasza:
szerintem nagyon eltalálták a filmet, ugyanolyan jók
2012. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!