Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen a karácsonyi ajándék?

KaTriinn kérdése:

Mi legyen a karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja leszünk együtt és nincs ötletem, hogy mi lenne a megfelelő karácsonyi ajándék. Van valakinek valami ötlete? :)
2011. nov. 7. 14:44
 1/2 anonim válasza:

ezzel így az baj hogy fingom sincs milyen beállítottságú. de 7hónap alatt már csak észrevetted hogy milyen hobbijai vannak, vagy hogy miket szeret.

ha meg nem tudod (hát az azért baj) akkor finoman puhatold ki hogy mire vágyik. de ha végképp nem tudsz mit kiötölni, akkor (ha már tartotok ott) lepd meg egy egy király karácsonyi sex-el. dobd be neki jól magad :)

remélem segítettem.

2011. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ismerem már annyira hogy miker szeret meg hogy mi a hobbija. Csak már ami olyan, azt mind megvettem neki vagy alapból megvolt már neki. Valami különlegesre gondoltam, csak még nem jutott eszembe hogy mi is lenne az. De azért köszönöm! :)
2011. nov. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!