Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a Duma Szinház?

Milyen a Duma Szinház?

Figyelt kérdés
Hol voltál? Kik léptek fel? Milyen volt?
2011. nov. 9. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam, az Ady moziban, Zalaegerszegen. :) Egyszer láttam Kőhalmit és Dombóvárit, másodszorra Aranyosit és Felmérit. Mindkettő nagyon jó volt. :D Az egyetlen baj, hogy volt pár poén, amit tv-ből már ismertem, de ettől függetlenül szakadtam. :))
2011. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vsztike válasza:

Ajánlom mindenkinek a Stand Up műsorokat! Nagyon élvezetesek. Én voltam vagy hatszor Budapesten a New Orleansban és egyszer a Godot-ban. A New Orleans jó elrendezésű és nagyon jó a konyhájuk. A Godot ennek a szöges ellentéte. Kicsi, rossz elrendezésű és a menü is rossz volt. Nagyon sok mindenkit láttam fellépni. Voltam önálló esteken: Bödőcs Tibor, Hadházi László. Mindkettő nagyon jó volt! Főleg a Bödőcs Tibor! Ha egyedül kell eladniuk egy előadást, akkor azt hiszem jobban odateszik magukat. A többi előadáson több fellépő is volt kb. hármasával: Aranyosi Péter, Kőhalmi Zoltán, Badár Sándor, Beliczai Balázs, Kiss Ádám, Kovács András Péter, Felméri Péter, Pataki Balázs. Ők is mind jók voltak. Sajnos ha nyomon követed őket a tv-ben is, akkor sokszor hallhatsz ismerős poénokat. Általában a népszerűbb előadók mellé mindig beraknak valaki kevésbé ismert vagy kevésbé népszerű fellépőt is, úgyhogy nehéz olyan előadást találni, hogy pont a kedvenceid legyenek benne.

Egyébként a Dumaszínház 2012 tavaszától a Corvin sétányra költözik, tehát ott lesz a budapesti előadások nagy része.

2012. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!