Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerinted az a tökéletes...

Szerinted az a tökéletes külső, amit Percy a tükörben látott? Válaszodat indokold! (lent magyarázat)

Figyelt kérdés

Rick Riordan - A szörnyek tengere

(főleg,aki elolvasta a könyvet...)

A vászon színe megváltozott, és hirtelen megláttam a tükörképemet. Vagy mégsem azt? Úgy nézett ki, mint én, de mégsem. A szívdöglesztő Percy Jacksont láttam. Öltözékem tökéletes, arcomon magabiztos mosoly.A fogsorom szabályos, a pattanások eltűntek,bőröm barna,mintha most léptem volna ki a szoláriumból,izmosabb voltam, és talán magasabb is néhány centivel.Én néztem vissza a tükörből-a hibáim nélkül.

***

Aztán a srác összemegy.És egy furi is lénnyé alakul...ahogy utána néztem, valamiféle Kirké mitológiai lény által.. :/És eddig van meg a részlet.

A kérdés még: A kék lepel valójában milyen színes dologra hasonlít a történetben? (A)vörös posztóra (B) rózsaszín szemüvegre (C)sárga irigységre (D)fehér zászlóra



+ Ha vki felkínálná, hogy tökéletessé varázsol, te elfogadnád? Válaszodat indokold!


2011. nov. 14. 20:05
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy tökéletes.

Az én képzeletemben különben is jól nézett ki.

Amiért nem tetszik: -barna bőr

Olyan mint a néger és a normális bőr (szerintem) sokkal jobb!

-izmosabb

Miért ő egy Body Building?

-divatos ruha

Lehet, hogy divatos, de nem biztos, hogy szép.

-pattanás

Ha nekem eltüntetnék az nem lenne rossz...

-fogsor

Ez se rossz...


Amúgy Kirké tengerimalaccá váltotatta.

UI: Én nem fogadnám el, hogy tökéletessé változtassanak, mert az már nem én lennék.

2013. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. ápr. 15. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!