Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik női magazin a legtartal...

Melyik női magazin a legtartalmasabb? Melyiket érdemes megvenni? (pl. Galmour, Cosmopolitan, Maxima, Im. )

Figyelt kérdés

Nem szoktam újságokat vásárolni, régebben Bravot vettem, de az csak sztárhírekről szól, azt internetről is megtudom. Párszor vettem cosmopolitant is, az jó volt, de nem tudom mostanában milye. Főként azért nem veszek újságokat, mert drágállom.

Holnap délután viszont szeretnék egy kicsit feltöltődni és úgy érzem, ehhez most szükséges lesz valami fiatal lányoknak, nőknek szóló magazin is, amiben írnak divattanácsokról, szerelemről, szexről, a lélek dolgairól stb.


Viszont, ha már veszek valamit olyat szeretnék, ami ilyen témában tartalmasabb. Szerintetek melyik a legtartalmasabb női magazin? Ti melyiket szoktátok megvenni, ha vesztek egyáltalán?

16/L


2011. nov. 17. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Cosmopolitant olvasom kb. 5 éve, 1 éve kb sz.r... mióta szerkesztőváltás volt a lapnál, azóta elég gagyik a cikkek, de vannak jól sikerült lapszámok... Egyébként lehet kapni kis méretbe is, az olyan 400 ft körül van :).. a nagy most 900 ft, sminkpalettával együtt. A Glamourt ritkán veszem, az is jó, csak sok benne a divat cikk. Bármelyiket veszed, végülis mindkettő jó :)
2011. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A cosmopolitan vettem végülis, a kicsit 395-ért, de nekem tetszik. Meg volt benne egy másik újság, egy karácsonyi ötleteket adó kis újság, amit a Cosmopolitan, Maxima, Elle és Marie Claire közösen adott ki.
2011. nov. 18. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én régebben Glamourt vettem, szerintem az is jó újság:)
2011. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!