Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hová tűnt Miskolcon a Dr...

Hová tűnt Miskolcon a Dr Gonzo shop?

Figyelt kérdés
2011.11.25 -én voltam és se híre se hamva. Tudja valaki mi lett vele?
2011. nov. 26. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos attól tartok, hogy ugyanaz, mint az amsterdamshoppal. Bezáratták. De remélem csak költözés.


Az amsterdamnál is a bezárást megelőző héten láttam lézengő aljagyerekeket, akikre a bomber dzseki jobban ráillett, mint bármi más. Nem tudom hogy van e még Miskolcon rendészetis középsuli(14-18), de nem csodálkoznék ha az oda járó gyerekek lettek volna megkérve hogy fürdessék be a helyet.


Csak az a gyanúm, hogy valami kis furfang lehet benne, mert mindkét hely megszűnése előtt pár nappal láttam ilyeneket ott szaladgálni. Próbáltak is megdumálni mind a 2x hogy hozzak ki nekik a boltból valami terméket, ők majd kifizetik csak a személyi... De eleve gyanús volt, nem álltam le velük paktálni.


Belegondolsz: Ezekre a cikkekre eddig nem volt szabályozás, egy 5éves is megvehette. (Ezért kellene legalizálni, hogy ezt szabályozni lehessen normálisan és ne a fekete kereskedőknél verje fel az árat, meg évről évre lejjebb a korhatárt). De ez rendben van, hogy elítélendő, mert na... De az hogy az arra járó tudatlan vásárlót is próbálják a kis bérencsuhancok bekammolni abba, hogy fiatalkorúnak kínált kábszert...


Azért voltak furcsák ezek a gyerekek, mert kinézetre egyik sem volt disco, hiphoprappa, emo, pure metalist, vagy normálisan öltözött:D... semmi, de mégis volt egy közös stílusuk, amire azt mondanám hogy ha nem is a zsaru, de az AK magazint forgatgatják. Persze lehet hogy létezik valami skinhead utánzat kis banda, kb ilyesmi stílusba tudnám rakni őket, de abból is a korcsos fajtába. Na mind1.


Engem is elszomorít, hogy kb 50 éve a világ vezetőségének úgy az ötöde elhatározta, hogy megmondják mit lehet az alattvalóiknak, valamint a világ többi részének és mit nem. Van kb 3 "jó drog" Az összes többi (talán többezer növényi) csakis rossz lehet. El tudom képzelni a nagy szakértői utánajárást, hogy vajon melyik legyen az a 3. Talán az aminek a kereskedelméből a legnagyobb hasznuk van/volt eleve? Biztosneeem:D

2011. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és amúgy talán itt lesz majd valami info

[link]

2011. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szomorú :(
2011. dec. 30. 12:40
 4/4 Zoltános válasza:

Én tudom hol van.

de már csak 2 hét és ez is bezár.

2012. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!