Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor érdemes...

Szerintetek mikor érdemes kimennem Ausztriába (Oberwart-ba) tüzijátékokért? Mikortól van a boltokban? És melyikekben kaphatóak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy behozod Oberwartból akkor arról tegyél le. Nem tudom, hogy Ausztriában mennyire van szigorítás ilyen térren, de ha behozod Magyarországra az ugyanúgy illegális mintha Magyarországon vennéd. Tehát ha így akarod akkor csak akkor menj kiérte ha már szabad petárdázni itthon... /de akkor megfeleslegesnek érzem a kimenetelt/
2011. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted ez válasz a kérdésre??? Ne legyél már maradi, már vagy két évtizede ezt csinálják a magyarok... megjegyzem, itthon már lehet használni is, venni is, csak 10szeres áron... nyilván ezért érdeklődöm, hogy hátha már volt kint valakim, mellesleg nem petárdákról volt szó...
2011. nov. 29. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj lehet ezt csinálják nem izgat,

És lehet hogy ez számodra nem volt válasz de akkor csak sajnállak, és amúgy a tüzijátékra is ugyan az vonatkozik

Amúgy [link]

nézd meg 90%ban oda van irva hogy csak dec 28. után...

Meg amúgy ha beirod a google-ba kidobja... egyáltalán ha annyira tudod hogy átjárnak miért nem kérded meg tőlük?

2011. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nincs igazad de teljesen mindegy, a petárdákra nálunk teljesen más törvények vonatkoznak, mint a tűzijátékokra, amugy meg, nem tudom miért ellenzed ezeket a dolgokat mint egy szűz apáca a ******, megérteném, hogyha valami szex témában olyat írtam volna ki, hogy mondjuk miért ne él****** bele minden nőbe akivel csak találkozunk? azt megérteném, de ez egy tök sima mezei kérdés, ami egyáltalán, se nem provokatív, se nem negatív más emberekre nézve, én csak segítséget szerettem volna kérni azon embertársaimtól, akik szeretik így is ünnepelni a 31, 1-ejét, és nem érdekelnek a szabályszerető kis, 28-adikától szabad megvásárolni, aztán vidd ám vissza ami megmaradt, mert szabályt sértesz, kis..... ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, inkább kussolj!

amugy meg azért nem kérdezem meg tőlük, mert nem is ismerem feltétlen személyesen őket, akik így csinálnak, csak ez annyira nyilvánvaló mindenki számára mint 1+1 az 2 namind1....

2011. nov. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!