Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel foglaljam el magam,...

Mivel foglaljam el magam, hogy gyorsan elteljen az idő?

Figyelt kérdés

Amikor minden rendben van olyan gyorsan telik az idő, hogy szinte észre sem veszem. Múlt héten hétfőn egy kis baleset ért (hátatört az ujjam), a röntgent nem mutatott törést, tegnap voltam kontrollon. A tegnapi röntgent felvételen már látszódott a törésvonal (múlt héten annyira be volt dagadva és be volt vérezve, hogy nem látszott a törés). Úgyhogy most még 3 hétig sínbe van az ujjam és be van kötve a kezem a csuklómig.

Olyan lassan telik az idő.


Elterveztem, hogy csinálok szép dekorációkat a szobámba meg suliba is viszek, de hát azt sem igazán tudok egy kézzel. Igazából semmihez sincs kedvem és ez így nem jó.

Suliba még csak-csak elvagyok. Beszélgetek a többiekkel, nevetgélünk és figyelek órán. Ezek felettetik velem a szerencsétlenségemet, de délután nagyon rossz.


Mivel foglaljam el magam, hogy gyorsan teljen az idő??

16/L


2011. nov. 30. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogadj meg egy jótékony tanácsot,helyesbítést,javítást:


a feledtetik et nem úgy írják ahogy te írtad,"felettetik"-ként,hanem úgy,ahogy én az előbb írtam,feledtetik-ként.

2011. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy kijavítottál. Megjegyeztem, hogy így kell írni. Ezzel eltelt 1 perc a 3 hétből..:S

Most már kérlek a kérdésre is válaszoljatok!

2011. nov. 30. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvass, nézegesd a földrajzi atlaszt (tök jó országokat lehet felfedezni:), találd ki, hogy mit veszel egyes embereknek karácsonyi ajándéknak stb. majd még írok csak most mennem kell és hirtelen ezek jutottak eszembe:)
2011. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!