Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van ötletetek, hogy mit...

Van ötletetek, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy rajzolok vagy olvasok, de nincs ötletem. Embereket rajzolnék, de nincs ötletem, hogy mit csináljanak ötletek? Esetleg jó könyvek? Vagy hol tudok nézni jó filmeket? (ingyen).

Vagy van valami ötletetek, hogy mit csináljak?

L/13 (Inkább fiús vagyok [gördeszka, bmx...]


2011. dec. 2. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem (ha még nem láttad) nézd meg a Másnaposok 1-et, és a 2-ot, mert nagyon vicces xd. én 12 vagyok és lány, nekem nagyon teccett :D. Konyvet nem nagyon olvasok, csak mangát, úgyhogy azt nem tudok ajánlani. a másnaposokat, vagy másik filmeket ingyen nézhetsz itt:


www.moovie.cc

www.onlinefilmek.net

www.online-filmek.hu


rajzolni, pedig.. nézz korul a neten képeket, meg ilyesmi, hátha "ihletet" meríthetsz. a www.weheartit.com -on vannak szep képek amik segíthetnek ;).

2011. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már tudom is, hogy mit nézek meg és utána, hogy mit rajzolok. De a mangákat én is birom, azoknak a címeit is küldhetet.(:
2011. dec. 3. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
En a Death Note-ot olvastam mangaban es nagyon tetszett. :3
2011. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
naruto shippuuden mangát rajzolj :))
2011. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!