Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválosok! Idén a VOLT...

Fesztiválosok! Idén a VOLT fesztre megyek, csak 1 koncert érdekel, az este lesz, a napijegy hogy alakul?

Figyelt kérdés
A napijegy 0-24 óráig tart, vagy attól a percttől kezdve 24 óra ahogy megvettem és/vagy beléptem a fesztiválra? Tehát úgy értem: elővételben megveszem a napijegyet, este 7re beérek a fesztiválra, koncert után sátorban aludhatok ott reggelig hogy ne kelljen éjszaka autóznom több100 kilométert?
2009. máj. 14. 22:02
 1/1 anonim válasza:
VOLT Napijegy: VOLT Napijeggyel a Rendezvényre belépni a tárgynapon 8:00 órától másnap hajnali 5:00 óráig lehet, a VOLT Napijegy másnap reggel 8:00 óráig jogosít a Rendezvény területén való tartózkodásra. A VOLT Napijegy az érvényességi ideje alatt a VOLT Bérlet jogosultságait nyújtja. Sátorba pedig simán lehet aludni :)
2010. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!