Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egyedül egy...

Ti elmennétek egyedül egy koncertre, ha (folytatás lenn)?

Figyelt kérdés
Mivel a város melletti faluban lakom, és nem tudna értem bejönni senki, reggel tudnék csak hazajönni. Viszont nagyon szeretnék elmenni a koncertre. (A koncert szórakozóhelyen lesz, tehát utána buli lesz hajnali ötig, nem az utcán mászkálnék egész éjszaka). Sajnos nincs ismerősöm, aki eljönne velem (vagy nem érnek rá, vagy betegek...) 23L
2011. dec. 8. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon nagyon szeretném a zenekart, akkor tuti. max ott ismerkednék, vagy nemtom :d milyen koncertre mész?
2011. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szabó Balázs bandája. Elmentem, hihetetlen jó volt. (:
2011. dec. 10. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdező, akkor most én kérdezek :)


én is hasonló helyzetben vagyok, csak 2 évvel fiatalabb vagyok nálad és én is hezitálok. a koncert a városban van, ahol lakom, szerintem még a hazajutás is sima ügy, nem ezzel van a gond. meg gondolom éjfél előtt jóval véget ér a koncert. de senki nincs, aki eljönne velem, de én meg nagyon szeretnék. amikor koncerten, vagy fesztiválon vagyok, mindig eldumcsizok utána a bandatagokkal, tehát ez is lenne a célom, de őszintén megmondom, nem tudom, h élvezném-e a koncertet. nem lenne égő, h ott egyedül vagyok? nem néznének rám furcsán? bár tudom, h hülye kérdés, mert én se szoktam furcsán nézni. élvezted azért egyedül a koncertet? vagy milyen volt? mesééélj! és adhatsz jó tanácsokat is. kösziii :))

2012. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. melyik városban laksz és milyen koncertre mész?? :)

én is voltam már egyszer egyedül koncerten, mert nem volt aki eljöjjön velem, de egyáltalán nem volt gáz, amúgyse látta senki, hogy én egyedül zúzok :))

2012. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na és azért tudtad élvezni a koncertet így egyedül is? mert bulikban, koncerteken többedmagammal szeretek lenni, még ha csak ketten-hárman is, mindig van kire rávigyorogni, meg kivel hülyülni... egyedül nem lesz lapos az egész?
2012. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!