Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak szerintem bénák az ehhez...

Csak szerintem bénák az ehhez hasonló facebook kiírások?

Figyelt kérdés

Lány: Lassíts. Félek.

Fiú: Nem. Ez vicces.

Lány: Nem, nem az. Kérlek, ez túl ijesztő.

...

Fiú: Akkor mondd, hogy szeretsz.

... ... Lány: Rendben, Szeretlek.Lassíts!

Fiú: Most ölelj meg.

A lány megöleli.

Fiú: Letudnád venni rólam a bukósisakot és feltenni magadra?Zavar.

Az újságban másnap: Egy motor nekicsapódott egy épületnek egy fék hiba miatt. Két ember volt a motoron, de csak egy élte túl.

Az igazság az, hogy félúton tönkrement a fék, a fiú rájött, de nem akarta meg mondani a lánynak. Azért kérte a lányt, hogy mondja, hogy szereti és ölelje át az utolsó pillanatban, hogy érezze a lány szeretetét mielőtt meghal és azért adta át a bukósisakot, hogy a lány túlélje a balesetet. Ezt te is tedd ki ha van az életedben akiért ugyan ezt megtennéd! ^^ ♥ ♥


2011. dec. 13. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen valósághű a sztori... Engem is halálra idegesítenek ezek.. de csak 14 év alattiak és idióták írnak ki ilyeneket.
2011. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem aranyosak

persze napi szinten ilyeneket kirakni nevetséges

de van néhány ilyen elgondolkodtató sztori

2011. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem béna. Inkább elgondolkodtató! Főleg ez.(Jóismerős apuja motorbalesetben halt meg) Mondjuk tényleg ha egy 10en éves irja ki aki azt se tudja mi az hogy szerelem..
2011. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az én egyik ismerősöm édesapja is motorbalesetben halt meg, de nem azért mert elromlott a fék, és ennek ellenére sem engedett a gázból. Ott egy kivilágítatlan szekér volt a hibás, na ez, elgondolkoztató.


Kérdem én: ketten motoroznak, miért egy bukósisakkal?

ha a fék elromlik a gáz automatikusan beragad?

2011. dec. 13. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú, az ilyeneket kirakosgatókat letiltom, vagy törlöm. xD Nevetségesek. Nem megható, nem elgondolkodtató. Max a hülyének nem szúr szemet, hogy: a motort néha karban kéne tartani, meg hogy mindenkire kéne bulósisak, nem hat meg, ha valaki azért hal meg, mert hülye volt.

A szemátoperálós a kedvencem. xD Ilyen műtét sincs, akkor tesóm se lenne vak - bár igaz, nincs ilyen hősszerelmes donorja. xD xD xD

Na arról ne is beszéljünk, hogy a sztorikban a pasik hősiesebbek, lovagiasabbak mint egy disney mesében. :D Kész vicc. Max egy 12 éves kislány agyszintjéhez tudom elképzelni. De ha egy huszonéves ismerősöm kiírja... esküszöm bukósisak nélkül motorral a fának tudnék hajtani...

2011. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!