Olcsó szálás hely panzió Budapesten vagy Budapesttől nem messze?
Figyelt kérdés
kb. 4-5 ezerre gondoltam egy főre/éjszakára a párommal mennék egy éjszakára 10ezret szánnánk valaki esetleg ismer az említett összegben helyet? köszönöm a válaszokat kellemes ünnepeket!2011. dec. 14. 20:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Hol van Nyíregyházán olyan szálloda/hotel/panzió ahol el lehetne tölteni 1-2 órát?
(Persze jutányos áron. ) (A hely neve elég lenne. ) Köszönöm előre is!
Van olyan hely Budapesten ahol lehet gondtalanul szeretkezni? (gobdolok itt egy kis panzió vagy valami) és minnél olcsóbb annál jobb.
es ami nem otthon van. es nem olyan drága
Van Budapesten olyan panzió, szálloda, vagy hasonló hely ami nagyon olcsó?
címet és információkat légyszives ha tudtok írjatok, esetleg telefonszám stb :) tapasztalatok :)
Kehidakustányban és környékén milyen látnivalókat ajánlanátok? Milyen hely a Szerencsemák Panzió?
Augusztusban megyünk nyaralni egy hétre. Érdekelnének a látnivalók, és hogy milyen ez a Panzió.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




