Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok szilveszterre...

Hogyan tudok szilveszterre egy sajatkeszitesü petardat, tüzijatekot csinalni?

Figyelt kérdés
valami olyat akarok ami vagy nagyot robban vagy nagyon eg vagy mind a kettöt egyszerre. Van tippetek vagy ötletetek ?
2011. dec. 14. 20:49
 1/6 predator1902 válasza:

Szükséges hozzá : 1 doboz gyufa,1db csiszolo papir,gyujtó zsinor, papir, ragasztó, fogó, Elkészités: csinálsz egy csövet a papirbol (akkorát csinálj amennyi lesz az anyag),

egy kis darab papirra fogóval lecsiped a gyufaszálról a foszfort (a fa ne kerüljön közé), ezután fogd a csiszoló papirt és a gyufának a mérgét lecsiszolod (ahol megszoktad gyújtani), ez után óvatosan össze kevered a kettőt és utána beleöntöd a csőbe ezután csinálsz rá fojtást pl.: papir zsebkendövel, és oda helyeezed a gyujtózsinort ezután leteszed a földre meggyujtod elfutsz és szolhat :D

2011. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként... ez mennyire legális?
2011. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát vedd ugy hogy ez is illegális mert ez akkorát robban mint egy KO203 petárda, ráadásul ha a zsaruk meglátnak akkor 10.0000Ft fizetés ugy hogy ajánlom meny ki valami közeli erdőbe és ott duransd el vagy szilvesztelkor használd akkor szerintem nincs baj mert énis akkor használom és nekem még nem szoltak és az a nagy dolog benne hogy elöttem ment el a zsaru és pont akkor durantottam és nem történt semmi.
2011. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát ha komolyabb alkotásra gondolsz, tudsz csinálni pl kéztörlő papír kartoncsövéből is meg ilyenek...csak ahhoz rendes hozzávaló kell, na meg persze kis odafigyelés is mert egy rossz hiba aztán durranás helyett a kezed viszi le.De sok szerencsét a kísérletezéshez:)
2011. dec. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vegyél sikoly rakétát!

Fogj 5-6 A4-es lapot vágj le belőlük egy 8cm hosszú és 8cm széles darabot tekerd fel őket egybe ragaszd össze az alját is ragaszd be papírzsepivel tömítsd az alját vágd le a sikolyt a pálcájáról tedd bele gyújtózsinórral felfelé és kész. Ez legális mivel a sikoly 2-es pirotechnikai osztályba tartozik ezért egész évben használhatod.

Remélem segítettem.

2013. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pyro Matrix válasza:
28-tól kezdve nézd a videóimat YouTube on :Zoltán Fazekas.ott majd találsz jó dolgokat
2013. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!