Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy a...

Csak én vettem észre, hogy a valóvilágba csak dc cuccokat hordanak?

Figyelt kérdés
Kicsit reklám szaga van...
2011. dec. 15. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A VV önmaga egy reklám
2011. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem találtad fel a spanyol viaszt. Be is mondják, hogy az egyik szponzor a DC. A szerződésben benne van, hogy jól láthatóan kell hordani a cuccaikat.....de ez mindig így volt, ebben nincs semmi.
2011. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Istenem...

Persze, hogy reklám szaga van, mert EZ REKLÁM...

És azon nem gondolkoztál, hogy miből élnek meg az ilyen csatornák? És miből futja a műsorokra?

Nem gondoltál arra, hogy a reklámból?! Nem csak az a reklám, hogy adásonként kb. 5-ször bemondják, mit nyernek a szavazók és mit nyernek a játékosok. Az is reklám, hogy látod, hogy milyen márkát hordanak, és az is, hogy mikulásra elmentek vásárolni, és nagyban mutatták az üzleteket. Még az élelmiszercégek is fizetnek a reklámért, hogy az ő kajáikat zabálják...

De a végén bemondják, hogy Lilut a .... öltöztette, Balázs a ..... ruháit viselte, a játékosokat a .... öltözteti, kényelmükről ez meg az gondoskodik stb...


Na. szóval naná, hogy reklám és nem is akarják titkolni, hiszen ebből élnek, és ki is írják, hogy a műsorban termékmegjelenítés található.

2011. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg pl. az előző szériáig, szerintem a fél ország azt se tudta, mi a fene az a poppy, utána meg tele lett ez az oldal is azzal, hogy hol lehet olyan poppy köntöst venni, mint a VV-ben amit láttak.
2011. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak DC,hanem a Dickies ruhák is nagyon népszerűek a villában. Dickies ruhákat amúgy hol lehet vásárolni? mert én eddig sehol nem láttam.
2011. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát persze,hogy reklám,kell valamivel hűlyiteni a népet,és mivela vv4 nagy siker lett,csináltak még eggyet.amugy a abból is k.sok pénzük gyűl,hogy a sok "tömegember" beküldi az smseket,és bambánt azthiszik,hogy segitettek a kedvencüknek továbbjutni,pedig semmi köze ahhoz.az jut tovább aki az rtles elemzők szerint produkálja a legnagyobb nézettséget,persze ebben szerepet játszanak a beküldött smsek számai is,de messze nem aszerint jutnak tovább,mint ahogyan állitják,dehát aki ilyen szenny müsorokkal tengeti az idelyét annak mind1,hogy valójában nem is magukat adják a szereplők,hanem elöre meg van nekik mondva,hogy ki mit csináljon és mit mondjon.Ez is kb olyan mint a barátok közt,csak itt másként állitják be a dolgot,és így többet keresnek rajta
2012. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!