Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tudtok ajánlani unalom ellen?

Mit tudtok ajánlani unalom ellen?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok és hamar megtanulom a leckét és aztán semmi ötletem sincs hogy mit csináljak.Sorozatokat már néztem de hamar meguntam ugyhogy abbahagytam.
2011. dec. 20. 09:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
Olvass könyveket!
2011. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valamilyen hobbit. Zeneiskola, tánc, sport, nyelvtanfolyam, kézműves szakkörök, de akár diákmunkát is vállalhatsz, ha elmúltál 16.

Én a zenét választottam, bőven elviszi a szabadidőm, bármennyi is az. Unatkozni sose szoktam :)

2011. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 csacsi2 ***** válasza:

Takarítani, bevásárolni, ilyenek. Segits a szüleidnek.

Nem is értem hogyan lehet unatkozni, amikor annyi dolog van amit meg kell tenni, hogy nincs is idő az embernek önmagára. Ha nagyon unatkozol hozzám is átjöhetsz szalad a szobám! Az unalom olyan dolog, hogy az embernek volna kedve olyan dolgokat csinálni amit szeret, de olyat nem amit nem szeret. Fesd le az ablakkeretet meg ilyesmi, majd gyönyörködj a munkádban. Valami olyat mindig kell tenni amit nem szeret az ember, hogy később jó legyen. Sajnos magadnak kell rájöjj mi az ami leköt.

2011. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöma válaszokat amugy jeleleg is olvaasok meg mindig is szoktam.
2011. dec. 20. 13:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Én már ugyan nem vagyok kitűnő, régebben viszont az voltam, most is 4,5 felett vagy bőven... Én fél éve kezdtem gitározni, napi 4-5 órát minimum játszok, ha tudok, akkor többet is. Próbálj ki valamilyen hangszert, nagyon jól le tud kötni, ha érdekel. Rajzolhatsz is, én is szoktam. Gondolom valamennyire megy ha kitűnő vagy, és különben is, a rajzolás tanulható! Én portrékat rajzolok legtöbbször. Szoktam a gépen is játszani... Van hogy csak lefekszek az ágyamba, becsukom a szemem, és zenét hallgatok. Néha-néha szoktam filmet/sorozatot is nézni, sorozatok közül ajánlanám a Kyle, a rejtélyes idegent (Kyle XY) nagyon jó sorozat. Sci-fi, romantikus, sokszor vicces sorozat, megéri megnézni 1-2 részt, aztán meg magávalszippant. ;) Ott van még az Így jártam anyátokkal, az is nagyon jó sorozat. Filmek közül amit mostanában néztem, és nagyon bejött az a Benjamin Button különös élete, a Rekviem egy álomért, Gulliver utazásai... Még az egyik nagy kedvencemet, a Forrest Gump-ot is ajánlom.


15/F

2011. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vagyok*
2011. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a gitározás jó ötlet ki fogom próbálni...köszi
2011. dec. 21. 18:16
 8/12 anonim válasza:
menjél verjél cigányokat vagy keresd meg orbánt és kent be kulával a szája szélét
2012. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nézz filmeket. A Forest Gumpot én is szeretem

szerintem nézd meg a Ryan közlegény megmentését, a vége nem olyan jó, de érdemes megnézni.

Bajos csajok, Neveletlen hercegnő, Ilyen a formám. Ezek vígjátékok, ezeket is szeretem.

És szerintem valami sport is jó lenne, mert attól legalább egészségesebb leszel és nem fogsz unatkozni.

Remélem segítettem.:)

2012. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is kitűnő vagyok és imádok olvasni. Nagyon szeretem a Harry Pottert, a Büszkeség és balítéletet, a Jane Eyre-t, és ezeket filmben is láttam, azok is jók, bár azt szokták mondani, hogy a könyv mindig jobb a filmnél, ezeknél is igaz.
2012. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!