Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szilveszterkor Budapesten hol...

Szilveszterkor Budapesten hol lesz jó buli (főleg 16-25 éves korosztálynak), amire nem túl drága a belépő (max 1500 körül) és nem virsliparty?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nem is az idegesítene igazán hogy virsliparty hanem ha olcsó egy buli akkor mindenféle csőcselék megtudja venni a jegyet, és a biztonsági szolgálat is az árfekvésnek megfelelő védelmet nyújt. Persze ha nálad a jó bulit a mindenki atomrészeg már háromszor lehánytam magam életérzés akkor hajrá :D
2011. dec. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én se szeretem a hányós bulikat, felőlem lehetne drágább is, csak a haverjaim ilyen anyagias köcsögök :D Na jó, nem, rendesek :) Csak a belépő ára meg a buli színvonala sajnos nem mindig egyenesen arányos egymással.
2011. dec. 26. 17:36
 3/5 anonim válasza:
RIP ZYZZ
2011. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szilveszterkor vizsgákra kell tanulni...
2011. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
na jó a buli?
2012. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!