Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog...

Mi volt a legviccesebb dolog ami valaha történtveled? :-)

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:06
 1/5 anonim válasza:
21%

Én 3 dolgot fogok írni neked :) Az első augusztusba volt

1.,A barátnőmhöz mentem fel egy csajosdélutánra.Mondta,hogy vigyázzak mert csőtörés volt ezért gondolom tudod valahogy így feltúrták a földet.ebbe az volt a a vicces hogy nem én estem el hanem a barátnőm.Az eggyik lába tiszta sár volt ás a kabátja is :) Amikor mentünk fel pont a szomszédja jött l mentünk el.Először csak mondta_Szervusz!

De utána láttam csak fordul a feje a sáros barátnőm felé XD


2.,Ez tavaly volt

Nemsokára disco közeledett a suliba.Barátnőm egy egyberészes ruhát választott.Megbeszéltük a résztvevőkkel hogy álarcot csinálunk :P és én vágtam pont az enyémet ( a barátnőm ruhája az asztalon volt) és belevágtam a ruhájába. Próbáltam kijavítani,de azt meglátta volna.Pont hívta az éppeni pasija.Akkor próbáltam összavarni,mert tudtam hogy egy bő fél órát beszélnek úgyis.De nem igazán tudtam :D

A bálon ( a felső részébe vágtam bele a ruhának) pont eggyütt táncoltak és leesett. Az LB-m sikított és berohant a mosdóba.De nem történt nagy baj mert nekem hála megvolt az első csókjuk :D Utána nem haragudott rám az LB-m csak mosolyogtunk :D Szerencsére nem látszódott semmi Xd


3.,Ez 2 hete történt

Az eggyik BFF-em nél aludtunk (a 2-es sztoris csajjal).A "házigazda" kiment csinálni pár szenyát (szendvicset).A másik pedig kiment a fürdőbe átöltözni. Én a szobába öltöztem.Mivel kertesházba lakik sajnáatos kínos módon,pont meglátott az arra elsétáló osztálytársam.Utána Hétfőn egészvégig engem bámult. De nehogy azt hidd teljesen leöltöztem csak....m. érted?! :) Utána már annyira féltem észrevettem követ haza felé :O Úgyhogy másnap szóltam a tanárnak és szaktanárit kapott azóta nem követ. Bár inkább ezt kínosnak mondanám :I Nah remélem tetszettek a sztorik

2011. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy válaszoltál. Tetszettek XD
2011. dec. 28. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Miért kapott szaktanárit a gyerek?
2016. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg akarta...ni

1 válasz és trollok...

2021. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fingóversenyt rendeztünk az iskolai könyvtárban. Az egyik gyereket kizártuk és minden helyezésétől megfosztottuk a küzdelem végén, ugyanis utólag kiderült, hogy babfőzelékkel doppingolt. XD
2021. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!