Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írnátok nekem hobbikat,...

Írnátok nekem hobbikat, elfoglaltságokat amik ingyenesek vagy olcsók, és 21 éves lány számára ideálisak? (A sporton kívül, mert az már van. )

Figyelt kérdés

2011. dec. 27. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

festés, írás, rajzolás, gyöngyékszer, sólisztgyurma, origami, agyagbödön satöbbi -> tehát bármilyen kreatív tevékenység, az szerintem nagyon fontos, pláne sport mellé, az egyensúly miatt.


zene? éneklés? karaoke? énektanár? hangszerek?


puzzle, jó, az nem mindig olcsó, én nagyon szeretem engem kikapcsol órákra / napokra /hetekre :)


varrás? horgolás? hímzés? kötés? a kötés pl. most megint divat.


valamilyen kézműves alkotás, pl makett, kis faház stb


fotózás (kamerába be kell fektetni, de használtan is lehet venni.) analóg géppel való fotózás, oldschool és érdekes, kihalófélben van :)


valamilyen érdekes témájú blog írása


kreatív sütés-főzés


kertészkedés


önkénteskedés, ez nagyon jó a léleknek és hasznos - pl kutyamenhely, hajléktalanok stb.


egyelőre ezek jutottak csak eszembe most.


28N

2011. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bogi1 válasza:
szedj össze pár havert ha megteheted és csináljatok valami filet... azt vissza nézni is jó lesz meg jó időkre le tud foglalni... összegyültök egy szombaton vagy valiami :DD
2012. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!