Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miskolci fiatalok! Milyen...

Katoonene kérdése:

Miskolci fiatalok! Milyen bulikról tudtok Miskolcon, ahova el lehetne menni az óévet búcsúztatni? 20 év körüliek véleményét várnám elsősorban.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel Miskolcon töltjük az év utolsó két napját, a programok megvannak, csak egyedül a 31-én nincs meg a hely estére. Főleg kultúrált szórakozóhelyekről szeretnék tudakozódni, az se baj ha kicsit drágább, csak biztonságos legyen, stb.

Válaszokat előre is köszi!


2011. dec. 28. 16:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg ha már itt vagyunk, Miskolcon ha felszállok a buszra, tudok ott helyileg venni vonaljegyet, vagy csak a jegyárusítóknál? (Mint Budapesten)
2011. dec. 28. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Miskolc egy tróger város..

Amúgy meg nem nagyon tudok mit ajánlani, kb Városháztéren lesz önkormányzati szilveszter, talán az..

2011. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy így látod (nem tudom ott laksz-e a környéken)


Budapesten, Kecskeméten heti szinten járatos vagyok, azért nem akartam most ott lenni kivételesen. Egyébként 2 nap kevés is volt, még autóval is, hogy körbejárjuk. Persze, nem Pest, de ennyi erővel Bécshez képest Pest is romhalmaz, stb..azért köszönöm a választ.

2012. jan. 1. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
itt lakom..hányinger..
2012. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ahol sok a réti néger,ott hol lenne kulturált szórakozóhely?
2012. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!