Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ugye más is utálja a Sláger...

Ugye más is utálja a Sláger rádiót és a Bumerángot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van már abból, hogy minden egyes reggel ORDÍTANAK a Bumerángban és röhögnek és elvannak, akkor amikor esetleg én még aludnék. Apámnak meg ez a \'szórakozás\' és egy jottányit sem enged ebből a sz.rból, ami természetesen csukott ajtón keresztül is behallatszik hozzám. (most viszont hogy már ilyen meleg van, a csukott ajtó miatt már végképp nem bírok aludni). Utálom a Bumeréngot és a Sláger rádiót! Ugye más is?
2009. máj. 21. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Megértelek. :) Nekünk anno a koleszban ordított, az volt az ébresztő. :S Mondhatom, hogy megutáltam. Valamelyik nap meg a kocsiban szólaltak meg az idióták, hát... Vehh! :O Úgyhogy igen, más is utálja a Sláger rádiót és a Bumerángot.
2009. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én is, én is! :)
2009. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
A Sláger Rádiót szeretem, de a Bumerángot utálom. Reggel nem is hallgatom.
2009. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
én is utálom, mindkettőt. a Bumeráng műsorvezetői mindenből poént csinálnak, ízléstelenül. szerintem kínjukban. sajnos elég sokan odavannak ezért, kíváncsi vagyok a többi hozzászólásra.
2009. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek! Borzalmas.

Pláne ez a mindenen való kényszeredett röhögés és álvidámság , annyira kínos, nem is értem hogy nem ég az arcuk

2009. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, eddig azt hittem csak én vagyok ilyen csodabogár, hogy nem bírom elviselni, de úgy látszik nem vagyok egyedül :)
2009. máj. 21. 11:11
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

én is!!

és a Sláger rádiót minden napszakban utálom :D

2009. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is aláírom!
2009. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon infantilis és gyakran bántó a humoruk (sosem felejtem el,amikor pl.a mozgássérülteken röhögcséltek vagy fél óráig...),azonkívül önteletek és unszimpatikusak a műsorvezetők is - pláne a paraszt "Combos",ahogy játssza azt a minden csóró embert lenéző,borsónyi "kozmopolita" agyát...
2009. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én meg nagyon szeretem a Bumerángot.

A kérdésfeltevőnek meg azt tanácsoltam volna, hogy inkább az apjával beszélte volna meg a dolgot, és akkor talán megoldódott volna a problémája.

2009. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!