Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SOS! Hol szilveszterezzek?

SOS! Hol szilveszterezzek?

Figyelt kérdés
Haverjaimmal megbeszéltük, hogy szilveszterkor bemegyünk Budapestre(mellette lakok), és ott töltjük a szilvesztert.(Mármint az utcán.) De közben az egyik lebetegedett, kettő meg lemondta, így egyedül maradtam. Fogalmam nincs, hogy mit csináljak. A szüleimmel lakok, ők szomszédolni mennek, de nem akarok velük menni, egyedül pedig nem akarok szilveszterezni. Arra gondoltam, hogy bemegyek a városba, és egyedül szilveszterezek, és új barátokra, ismerősökre teszek szert, esetleg felszedek egy csajt. Nekem úgyis könnyen megy a barátkozás, egy ital után mindenki a barátom.(Najó, 3-4 után!XD). Szerintetek jó ötlet, vagy inkább maradjak otthon?
2011. dec. 29. 21:18
 1/5 anonim válasza:

Hát, ma olvastam, hogy az Operett színházban lesz szilveszteri buláj, csak kicsit borsos az ára...

A most ismerkedés szerintem meg hülyeség... bárhova jársz is tanulni/dolgozni tuti vannak a te helyzetedben. Szóval hívd fel néhányukat, esetleg mindenkit:)

2011. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért hülyeség ismerkedni ilyenkor?

Amúgy rengeteg ismerősömet felhívtam, és a nagy részüknek vagy van programja, hagy betegek, vagy fáj a hajuk, stb. Mondjuk még nem hívtam fel mindenkit.

2011. dec. 29. 21:53
 3/5 eszter_d válasza:
Szerintem jobb mint otthon maradni, és ezt nem csak én gondolom így. Nekem pl. a legtöbb barátom Ausztriába ment ki szilveszterezni, de én nem tudtam velük menni, mert én pedig eddig voltam külföldön. Szóval teljesen átérzem a helyzetedet ebből a szempontból. Nekem mondjuk annyiból neccesebb, hogy én lány vagyok ezért egyedül nem szívesen vágok neki az utcának. Úgyhogy szerintem hajrá, főleg, ha barátkozós típus vagy.
2011. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. dec. 31. 12:16
 5/5 anonim válasza:
Pont ebben a helyzetben vagyok én is, de teljesen, most is azon agyalok hogy mennyek pestre egyedűl, hisz elvileg ott az utcán is zajlik az élet ilyenkor, vagy üljek ítthon. Sztem elkéne mennem, aztán majd ott alakúl, egyedűl megyek, aztán kitudja :D ..hány éves vagy? Írj privit:)
2011. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!