Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Honfoglalón...

Hogy lehet a Honfoglalón valakinek 8 játék után 5565 JEP-je?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok, van akinek 7000 felett is van 8 játék után. Renickek
2011. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, amúgy szerintem megtaláltam a választ: mindenki alapból 5000-rel indul. Így már érthető.

A renickről már hallottam, de még mindig nem tiszta, hogy mi az pontosan.

2011. dec. 31. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:

ismét itt vagyok:

Renick az azt jelenti hogy több nicken játszik

pl már van vagy 5 neve, és mindegyiken vagy 2000 játék, azt összadva már 10 000 játék, és persze egy idő után már ismétlődnek a kérdések és ily módon be lehet tanulni nagyrészét a válaszoknak. és utána csinál az ember egy teljesen új nicket és nem csoda hogy akkor már 5 játékból 6000 jepje is van csak lehet hogy az az 5 játék háta mögött 10005 is van:)

De leegyszerűsítve az a rencik, amikor már nem az első nevén játszik hanem sokadikon 3-4-5-6-7-8 stb... :)

2012. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és mág ráadásul ezzel a rencikeknek a legfőbb céljuk, hogy beállítsák magukat nagy okosoknak mert már 20 játékból ennyi annyi JEP meg ilyen olyan keresztjük van. Vagy csak tök heccből a kis kezdőket (akikkel ugyabár összesorsolja a gép mint új nick és 5000ről induló) elnyomják.
2012. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vitatkoznék azon, hogy valaki azért csinál új nicket hogy okosnak tűnjön. Nekem is volt már legalább 40 nickem. Eszembe jutott egy jópofa nick és megcsináltam. Ennyi a titok .Nem minden renick unfair.
2012. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!