Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az az apró bogyó, ami...

Mi az az apró bogyó, ami összetörve, és orrba felszívva felpörget? Mások állítása szerint nem okoz függőséget, csak jó néhány órára pörögsz, mint a gép.

Figyelt kérdés
Nem akarom kipróbálni, sosem próbáltam, még csak nem is láttam. Egy ismerősöm használja néha. Azt mondja, nem okoz sem lelki, sem fizikai függőséget, nem speed, nem kokain, semmi ilyesmi. Valami bogyó, amit elfelez, vagy elnegyedel, összetöri, és felszívja az orrába. Mi ez egész pontosan? Veszélyes lehet?
2011. dec. 30. 12:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, ez nem veszélyes, nem olyan, mint a többi drog...
2011. dec. 30. 12:38
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én anno még a c vitamint is orrba szívtam volna fel! :)

A haverod nem mondta a bogyónak a nevét?

Nem létezik olyan szer ami fel pörget és nincs károsító hatása.A többi pedig a drogos maszlaga amivel nyugtatják magukat!

2011. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 B.B05 válasza:
92%
Minden drog veszélyes és olyan nincs, hogy nem okoz függőséget! Csak magukat nyugtatják, ahogy előttem is írták! Talán ecstasy, de az is drog! Mondjuk, egyszer törtem össze és szívtam fel, de olyan volt, mintha egy kamion átment volna az agyamon.
2011. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

ez tuti extasy... mondjuk ha azt felszívod, az orrodban azt fogod érezni, hogy iszonyatosan fáj egy ponton, aztán az egész agyad..borzasztó. inkább beveszed.

veszélyes lehet, persze, mint minden más drog. én ettől függetlenül szeretem, de nem szívom orrba soha többet.

2012. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Orrba Én is szívtam már az ekyt(részegen),ez tényleg kamionos élmény! :)

Szerintem a gyerek nem valami olyasmire gondol mint a rush,salvia meg egyéb szerek? mert akkor nem hinném hogy ekit tolt volna az orrába!

2012. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de azt írja, hogy apró bogyó, összetörve. így másra nem nagyon tudok gondolni :)
2012. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem extasy, nem is tudta a nevét... Azt mondta, hogy 1000 forintért szerzi be darabját. Valahogy "energiát ad neki"... Valakinek viszont úgy adta, hogy vegye be a szájába a nyelve alá...
2012. jan. 8. 12:58
 8/9 anonim válasza:
jah hát ha ezresbe veszi akkor ex vagy gyors lesz az. más nem nagyon megy 1k ba. ha ex akkor benézte mert fail ha orrba nyomja. ha spuri akkor meg egészségetekre!
2012. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
régi de ha valaki ide téved sztem mefedron lesz
2017. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!