Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemrég megismertem egy fiút...

Nemrég megismertem egy fiút aki nagyon megtetszett, és valahogy nem akarom keresni, de nagyon nem tudok róla semmit. Csak egy képem van róla, van rá esély, hogy valahogy megtalálom kép alapján?

Figyelt kérdés
valahogy kép alapján nem lehet személy megkeresni? az ismerőseim körében már körbeérdeklődtem, de senki nem ismeri ezt a fiút, és még azt sem tudom, hogy hol él :S , ha valaki tud valamit légyszi írjon már választ. előre is köszönöm :)
2012. jan. 2. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyomtasd ki a képet több példányban, írd rá, hogy "elveszett, keressük" és az emailcímedet. Ragaszd ki mindenfelé, és ha meglátja valahol, biztosan írni fog, hogy ki szórakozik vele. És akkor hopp, meg is van! :)
2012. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!