Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen blogot írjak? (bőv. Lent)

Milyen blogot írjak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Régen vezettem blogot, melyben a saját életemet írtam le és néha belecsempésztem egy-egy mélyebb filozofálgatást is. De aztán rájöttem, hogy az életem túl unalmas ahhoz, hogy megörökítsem a világhálón, meg azóta valamivel zárkózottabb is lettem ahhoz, hogy a gondolataimat közszemlére tegyem. Viszont a blogolás mint műfaj rettentően hiányzik, de fogalmam sincs, milyen témájú blogot írhatnék, ha a saját életemről nem szeretnék írni. AZóta próbálkoztam különböző sorozat-, könyv- és filmkritikákkal, de ez nem tetszett annyira. Akkor egy olyan oldallal, ahol naponta kiraktam a kedvenc idézeteimet, zenéimet, de ez szinte csak másolást igényelt, saját kezűleg történő írást nem.

Tudtok vmi jó ötletet adni?


2012. jan. 6. 14:00
 1/2 bánomisén ***** válasza:
Mi az érdeklődési köröd? Mi a hobbid? Milyen kérdések foglalkoztatnak? Ezekkel kapcsolatban lehet blogot írni.
2012. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez milyen:

Egy csaj akinek van 2 barátnője.Minden jó amíg a csaj bele nem szeret egy menőbe srácba. Össze jönnek. A csaj teljesen megváltozik. Flegma lesz,mindenkit a másiknak uszít,állandóan parancsolgat és azt hiszi ő a legszebb. Megszakad a barátsága a csajokkal és mire rá jön hogy mivé lett kiderül hogy a barátja is át veri..

2013. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!