Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ebből a három animéből melyik...

Ebből a három animéből melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok ezek közül, és milyen sorrendben?

One Piece, Bleach, Fairy Tail


2012. jan. 8. 14:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kezd el nézni mindet majad kiderül mejik a legjobb, és akkor sértődik meg az anime, ha nem nézed, én is 3-mat nézek most.
2012. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi, de én egyszerre csak egyet szeretek nézni :) aztán ha azzal végeztem naggyából, akkor jöhet a következő.
2012. jan. 30. 23:11
 13/25 anonim ***** válasza:

Kezd aVVal, ame'iknek a legkevesebb része van.

Fairy Tale 115 rész

Bleach 357 rész

One pierce 533 rész

2012. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Sztem akkor úgy fogom nézni őket. :)
2012. jan. 31. 20:25
 15/25 anonim ***** válasza:

Amúgy ha érdekelnek az új részek, akkor a Fairy Tale itt jelenik meg:

[link]

A bleach, a one pierce és a fairy tale itt:

[link]

És innen rakják fel az indavideóra. De ,ég az összws fut, vagyis még nincs befejezve, szóval ahogy mondottam kezd a legrövidebbel, utána meg csináld azt, amit álltalában szoktak, hogy azt nézed, amelyik éppen jelenik a héten, tehát egyszerre többet nézel. Úgy hetente szokott jelenni, infókért nézegesd a két honlapot.

2012. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom ismerem az oldalakat. :)
2012. febr. 1. 17:33
 17/25 KoNaN ***** válasza:
a bleach elég komlikált de nagyon látványos viszont sok benne a filler, a one piece rohadt vicces és a fairy tail kicsit érzelgős, de az is nagyon vicces és a karakterek jól meg vannak csinálva :D
2012. márc. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
a Bleach tuti nem első, kiábrándító a sztorija
2012. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

One Piece

Fairy Tail

Bleach


A One Piece-en mindig lehet röhögni, izgulni, sírni stb. a legjobb animék között van

A Fairy Tail, jó nekem az elején tetszett, de a mostani részek, valahogy nem fognak meg :/ ha nem lesz valami jó ami tetszik, én dobom, pedig nagyon tetszett

A Bleach, ez is jó, csak az a k'urva sok filler ne lenne... ezt dobtam is, mert nem voltam képes nézni, egyszerűen már untam, ha esetleg lesz szinkron s

folytatás, adok neki még egy lehetőséget, mert letölteni nem fogom, csak tv-ben.

Szóval egyértelmű One Piece az 1. a FT 2. és Bleach 3.

2012. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
BLEACH ISMÉTLEN BLEACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!