Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés
Holnap megyek első táncórámra de ott már haladók vannak akik ilyen 5éve táncolnak én meg még nem táncoltam soha! Azt mondta a tánctanár, hogy próbáljam meg de most is beszéltem egy lánnyal aki oda jár és azt mondta, hogy érdekes lesz így, hogy még soha nem jártam sehova táncolni! És már nagyon elbizonytalanodtam lehet, hogy nem is kéne mennem? Szerintetek?
2012. jan. 10. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem valami kezdő csoportba mész?
2012. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem itt vannak a nagyobbak meg a kisebbek és nem kezdők! Azt mondták, hogy ha van ritmusérzékem (ami van) akkor menni fog! Mondta a tánctanár is, hogy jó lenne ha mennék meg, hogy ne izguljak menni fog!
2012. jan. 10. 18:41
 3/4 anonim válasza:
Én csak annyit mondok, hogy ha télleg szeretnéd ne add fel ! :) menni fog az :)
2012. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MA VOLTAM, HA VALAKIT ÉRDEKEL, HOGY MI VOLT ÍRJON PRIVÁTBA! aNNYIT MONDOK, HOGY NEM BÁNTAM MEG:)
2012. jan. 11. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!