Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mindenkinek van valami hobbija...

Mindenkinek van valami hobbija, vagy kedvenc dolga. Én miért találom meg nehezen ami hozzám való?

Figyelt kérdés

Akármibe belekezdek, egy idő után mikor már eléggé megismertem, kitanultam, megértettem a dolgot megunom és teljesen másnak esek neki... vajon miért???

Mindenkinek van egy saját hobbija, témája, kedvenc dolga ami nagyon érdekli őt, de nekem nincs, vagy nem tudok megmaradni 1 konkrét dolognál... miért? :(

Már sok mindenbe kezdtem bele: gyűjteni ezt-azt, táncoltan, sportoltam, érdekeltek a telefonok, a nyomtatók(müszakilag is),a pszichológia, főzés, informatika, közgazdaság, turizmus, gyöngyfűzés, nyelvek tanulása, biztosítások, ezotéria, divatok, fodrászat, olvasás -bár azt nagyon szeretek(könyvek,újságok,net bújása) de sosem egy témában és egy könyvet kb. 3/4-ig kiolvasok aztán ottmarad félbe, befejezni valahogy nem megy- szóval mindig keresek mást, egy újabbat,mindig új kezd el érdekelni,

de sosem ragadok meg egy témánál, amit tovább tudnék bővíteni, és mint egy jó szakember egy dolgot olyan alaposan kitanulni, hogy az akár szakma is lehessen... vajon miért nem tudok egy hobbinál/témánál megragadni végleg? :(


2012. jan. 11. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ilyen típus vagy. Én is hasonló vagyok, mindig belevágok ebbe-abba, aztán mikor megunom, belekezdek egy másikba. Emiatt néha felületes vagyok, de nem fogok csak azért foglalkozni egy hobbival ha már meguntam, hogy legyen valami. Inkább olyan foglalkozást keresek, amit élvezek is. :)
2012. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen csak sajnos sokan elítélnek, h nem értek én semmihez, pedig több kisebb dologba látok bele mint más, meg hogy ide oda kapok, és már megint minek kezdek másba... meg így nehezen vesznek fel munkahelyre is... :(
2012. jan. 11. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!