Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék feltölteni egy...

Hogyan tudnék feltölteni egy festékes tartályt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer használtam kézi fújós festék sprayt.(általában autófestéket,vagy biciklifelni festéket.az iskolánkban sokszor tesznek ki általunk készített plakátokat,amelyet mi fújunk.de volt már,hogy biciklit,vagy gitárt festettem vele.)De most nagyobb mennyiségben kéne venni,felkértek,hogy egy papírral beborított falfelületet fújjunk le,és nagyon drága(1000 forint körül van flakonja).Eközben kaptam egy kompresszort,tartállyal,ami 7 bar nyomást ki tud préselni magából,viszont nem épp mobil verzió.Nincs lehetőség,hogy a kifogyott flakonokat festékkel,és szimpla sűrített levegővel megtöltsem?(mármint a belejuttatást megoldom,csak érdekelne,hogy működne-e...(mint a kérdésből kiderül,nem tudom,hogy miért pont aeroszolos hajtóanyagot raknak a palackokba,és miért nem levegőt....talán a hosszabb nyomás eléréséért...))

Köszönöm!


2012. jan. 16. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!