Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem működik jól a facebook?

Nem működik jól a facebook?

Figyelt kérdés

Belépek, be is tölt, de nem teljesen. A felső része látszik, meg a kezdőlap fülecske és a többi is (értesítések), de nem tudok azokba sem belépni. És sem a csoportok, sem az ismerősök, se semmi nem jön be. Magyarul hiányosan tölti be az oldalt, és amik vannak, azokra sem lehet lépni, mert nem csinál semmit. :/ Mi lehet a gond?? :O

köszi előre is :)


2012. jan. 19. 15:32
 1/7 anonim válasza:
Hali nekem u.a. találtál valami megoldást????
2012. jan. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem :/ de úgy látszik sokaknak nem jó a fész...
2012. jan. 20. 09:52
 3/7 pecsib válasza:
Nálad is dettó... Egyedül a Kezdőlapon, a bal oldali Eseményeket, Alkalmazásokat, illetve Csoportokat elhatároló szürke vonalat hozza be a fejléc mellett. Pontosabban, a Fiókbeállítások és az Adatvédelmi beállítások az ami látható, de a keresés az sem működik. Engem már nagyon flusztrál, mert csak jönnek az üzenetek de sehol semmi. Rájött már vki hogy mi lehet a baj? Egyébként ez nekem kb 48 órája van így. Terefonról wifivel, tegnap sikerült felmenni face-re, ott működik.
2012. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kiss dzseni válasza:
syasztok,,,nálam is pont igy van,mostmá 2 napja,nem tőltbe teljesen a fész,ha valaki tugya,hogy mért léci irjon,kősy
2012. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én megoldottam a problémát (nemtudom hogy másnál működik-e)

letöltöttem az Opera nevű böngészőt, arról megy!!--> [link]

innen a legelsőt töltöttem le (1150) :D

2012. jan. 20. 17:17
 6/7 pecsib válasza:
nah mindjárt kiderül. habár nekem se a chrome, se a mozzila se az explorer nem volt jó
2012. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pecsib válasza:
még le se szedtem az operát, közben megnéztem újra a chrome-mal, és már betölt. remélem nektek is jó :)
2012. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!