Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elszökés discoba?

Elszökés discoba?

Figyelt kérdés
Na szóval: nem engednek discoba, mert nem olyanokkal megyek, akiket ismernek. De havonta-kéthavonta azért jó lenne elmenni szórakozni. Már van egy ötletem: lesz egy rendezvény a sulimban, ami kb. hajnalig tart, szóval megvan az alibim:D Tudom, hogy parás meg minden. Kíváncsi vagyok mit gondoltok erről.
2012. jan. 24. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát felőlem aztán azt csinálsz amit akarsz.:D

Egyébként biztos lehetsz benne, hogy ha lebuksz soha többet nem engednek sehova. Miért nem mutatod inkább be a barátokat?

2012. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Messze laknak:P
2012. jan. 24. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
csináltam már én is ezt és nem buktam le:)nem is egyszer:)bár ez szülőtől függ
2012. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az előző választ is én írtam:)azt szeretem volna még elmesélni ezzel kapcsolatban hogy én 16 évesen rendszeresen kamuztam a szüleimnek és elmentem discoba...(b.nőmnél alszok,házibuli stb)összejöttem ott egy 13 évnél idősebb kidobóval....utána már muszáj volt minden hétvégén lemennem oda...milyen furcsa az ember a gyermekét arra tanítja és én is ezt hallgattam egész életemben hogy ne szálljak be idegen emberek autójába és megkérdezte a kidobó hazavihet-e és én kapásból beszálltam...szerencsére nem lett semmi baj...ma már férj és feleség vagyunk és van egy kislányunk is...de tény hogy meggondolatlan voltam...de a discozást nem bántam meg...kitaláltam vmit ha én vamit kartam...és ez a mai napig így van..elvégre egyszer fiatal az ember...hajrá...!lebuksz?túléled...minthogy én is:)amiről nem tudnak az nem fáj...életem legjobb időszaka volt...(jó úgy discoba járni hogy a pasim a kidobó:)rem. értitek mie gondolok:))még most is kidobó csak már nem ott...fiatal vagy szórakozz!!!csak dolgozz ki mindent így nyugodtabban bulizhatsz és le sem buksz:):)
2012. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyszerűen csak mondd azt, h barátnődnél alszol:)
2012. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!