Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdtek éjszakai...

Hány évesen kezdtek éjszakai életet élni? (bulizni, kocsmázni stb. ) Korai 15 évesen? (15/f)

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 15:45
 1/3 anonim válasza:
100%

14 évesen. Én akkor nagyon durván buliztam. Volt ott minden...


Most pár év elteltével,teljesen kinőttem belőle. 3,1 volt 9.-ben az átlagom. Most 4.-ben 4,7 volt a félévim,jól tanulok, érdekel a matek,közgáz,irodalom. Könyveket olvasok,művelődök. :D Szóval nekem nem ártott a korai kezdés.


Ezzel szemben van olyan barát/haver akit teljesen lehúzott a mélybe. Elzálogosította értékeit,hogy drogot vegyen és hasonlók. Én ebből a társaságból kiléptem, mert rájöttem hogy értelmiségi akarok lenni, és nem földönfutó, aki a modern fogyasztói társadalom rabszolgája! :)


Amúgy nagy hányadában szülői háttéren múlik minden. Ha jól neveltek fel, akkor megjön az eszed, és rájössz hogy mi az élet igazi értékrendje, ha nem, akkor maradsz agyilag zokni. Sajnos ez ilyen.


18/F

2012. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan 15 évesen, mondjuk az utóbbi időben kezdtem el egyre gyakrabban járni mindenféle bulikba, előtte ritkábban mentem.

17/F

2012. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Darkkingdom ***** válasza:

15 évesen kezdtem el én is disco-ba és buliba járkálni,discoba a báttyámmal mentem,és ott haverokkal voltam de még az elején a báttyám mindig elkisért,ha bajba kerülnék megvédjen!amúgymeg ha nincs bratyó sem baj!Lényeg hogy 15 évesen kezdtem el menni sokat aztán nálam 19-20 évnél már lelankadt az érdeklődésem ez iránt!Mostanra meg abszolúdt nem járok discoba,csak haverok házibuli vagy összeröffenés!


24/F

2012. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!