Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a budapesti revans...

Milyen a budapesti revans klub? Tapasztalatok? És a pécsi mediterrán klub (V. I. P. )? 17éves csaj vagyok, és leszbikus. De ilyen klubbokban még nem jártam.

Figyelt kérdés

17 vagyok, és egy barátnőmmel mennék el revansba bulizni, de még egyikünk se volt ott. És nem tudom.. beengednének? Mert még csak 17 vagyok :S Mettől-meddig tart ott a szombati buli? És a másik kérdésem pedig a pécsi mediterrán klub. Kell ezekbe a belépőkártya? Én angyalkákon fent vagyok, és úgy hallottam, elég azt mondani, h angyis vagyok.

Hogy működik ez? Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 30. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezekbe még én se voltam,de én is el szeretnék menni...Szerintem keress rá a neten hogy mi van ott ezekről a helyekről...
2010. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!