Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemsokára 13 éves leszek és...

Nemsokára 13 éves leszek és szeretnék egy jó bulit csapni max 9-10 emberrel (kics a lakás és azért ilyen kevesen lehetnek) és nincs semmi ötletem hogy mit csináljunk ha valakinek van valami ötlete segítsen SOS kinek van valami jó ötlete?

Figyelt kérdés
helyszín film kaja stb.
2012. jan. 31. 15:03
 1/4 anonim válasza:
60%
13 évesen szerintem még fiatal van kisebb "bulihoz " is. Én is voltam 13, és én is akartam csinálni kisebb "bulit" de cikinek éreztem anyáéktól megkérdezni. Végülis megkérdeztem azt mondták rendben van, de nem lett belőle semmit mert beteg lettem. De egyébként az üvegezés mindig nagy táncoljatok . De a babázás az neked valóbb inkább.
2012. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sztem meg krumpli válasza:
43%
otthon, barbie és a bűvös pegazus, tejberizs meg puding
2012. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

úúristen haggyátokmár ezeket a gyerekes szarokat kedves válaszolók..énse barbiztam 13 évesen..

amúgy ha otthon tartod akkor szerintem is a legjobb az üvegezés,táncolás,filmezés..meg kérdezősködj ki mit szeret..főleg a kajánál.:D

mi mindig horrort néztünk régen,ajánlom nektek is.:')

2012. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat majd még gondolkodok am tényleg nem fogunk barbíznixD
2012. febr. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!