Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook oldal készitése...

Facebook oldal készitése kérdések?

Figyelt kérdés

Ha van facebookom és rajta keresztül készitek egy oldalt(pl. Idézetek-nem ezt ck példaként irtam), akkor azt kimutassa majd az én adatlapomon is, például hogy én alapitottam az oldalt, ha képeket teszek fel, valamit kiteszek az üzenőfalra stb. ? Vagy csináljak egy teljesen uj facebook-ot és azon keresztül csináljam meg ugyanezt?

Amugy ha a jobb felső sarokban lévő nyilra megyek, akk ártmehetek a saját profilomra és forditva is, ha mondjuk az oldalamt profilján vagyok, akkor az ugyanaz mintha egy másik profil lenne, és az enyémből kijelentkeztem volna?

Remélem, hogy érthető volt, ha mégsem kérdezzetek, és légyszi segitesetek! :)


2012. febr. 9. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mutatja, igen átmehetsz saját profilodra, és fordítva is és akkor pl idézetes oldal nevében publikálsz, aztán visszaválthatsz.
2012. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznos volt. Még egy kérdés: Hogyan törölhetem az oldalamat, ugy hogy a profilom megmaradjon???
2012. febr. 15. 15:08
 3/7 sc003 válasza:

Rámész az oldaladra,ott az oldal szerkesztésére.Utána ha rajta vagy az oldal adatainak szerkesztésénél akkor bal oldalt katt a jogosultságok kezelésére majd legalul az oldal törlésére.

A profilodat semmiképpen nem fogod ott letörölni,mert ott csak az oldalt tudod szerkeszteni megnyugodhatsz! :D

2012. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!
2012. febr. 19. 23:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Segitettél, sikerült. Ment a pont :DD
2012. febr. 19. 23:39
 6/7 sc003 válasza:
örülök :)
2012. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia! egy oldalt szeretnék facebookon létrehozni, tudnál ebben segíteni?
2013. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!