Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Akvárium (ex-Gödör) 16+-os?

Az Akvárium (ex-Gödör) 16+-os?

Figyelt kérdés
Nem vagyok még 18, de a Gödörbe már be lehetett menni 16 fölött. Ez most is így van?
2012. febr. 11. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
mi is megyünk ma koncertre, és jön velünk egy srác, aki még nincs 16. nem aggódunk, szerintem most az elején biztos nem lesz ebből baj, ha 16+os lenne, akkor szerintem ezt kiírták volna valahova, de sehol nem találtam erre utalást.
2012. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én már elmúltam 16, csak attól félek, hogy 18+os lesz. West Balkán után nem lehet tudni... Nagyon megköszönném ha leírnád majd, hogy mi volt ma, kértek-e személyit meg ilyenek :)
2012. febr. 11. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos nem 18+os szerintem, de majd leírom az élményt holnap :)
2012. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na itt a tuti info kedves kérdező :D

a bejáratnál két bácsi megnézi a táskádat (de csak azt), aztán bent egy ilyen ablaknál tudsz jegyet venni, és aztán másik bácsik állnak a koncertterem előtt, akik megnézik a karszalagodat, és bemehetsz. ki-be járkálni lehet :) és egyik helyen sem kérnek semmiféle igazolványt. :)

2012. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, remélem nálam is ilyen sima ügy lesz :))
2012. febr. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!