Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most vettem egy Samsung...

Nonita9 kérdése:

Most vettem egy Samsung Galaxy mini-t és mit kell rajta beállítanom, hogy ne legyen 50000 ft-os számlám az internettől? Ja amikor először bekapcsoltam már villogott vmi nyilas ikon, azt vhogy sikerült eltüntetnem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 12:18
 1/4 anonim válasza:

beállítások - vezeték nélküli hálózatok - mobilhálózatok , és itt kikapcsolod a fenti 2 beállítást , azaz az adatroamingot és a csomagkapcs használatát .

ha 0. facebookozni akarsz akkor visszakapcsolod a csomagkapcs. haszn.-t és akkor azt is tudsz, persze 30-as kártyával, de nem éri meg, mert ha van pénz a telódon leszopkodja... tőlem is most csórt el 3e forintot...

ha netezni akarsz akkor használj wifit:)

2012. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válasz! :) ja én is wifivel akarok netezni :)
2012. febr. 11. 12:37
 3/4 anonim válasza:
nincsmit, bármi kérdésed lenne még azt privibe küld mert nem szoktam visszanézegetni a kérdéseket! hali:P
2012. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb megoldás, ha lemondod az internet start csomagot, akkor biztosan nem kell fizetned érte, mert még véletlenül sem fogsz tudni felmenni a netre.

Vagy rendelsz egy túlforgalmazási díj nélküli internet csomagot, aminél csak lassítanak a keret túllépését követően (havi 1000 Ft-ért már kapsz ilyent).

2012. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!